Hinnapäring - veefilter

Sa saad nüüd hinnapäringuga alustada allpool olevas vormis.

 

 Andmete saatmisel veendu, et oled andmeväljadel sisestanud õiged andmed ja täidetud andmed käivad Teie või Teie esindatava kohta. Andmete saatmisel nõustud, et Mativesi Group (Mativesi OÜ ja Veetehnoloogia OÜ) töötleb hinnapakkumise moodustamiseks ja esitamiseks Teie esitatud isikuandmeid ning võib käesolevas hinnapakkumise küsimise vormis toodud kontaktandmetel võtta Teiega kontakti. Samuti annad käesolevaga nõusoleku, et valides transpordi meetodi "Omniva pakiautomaat" võime edastada transpordiks vajaliku informatsiooni tellimuse täitmiseks AS Eesti Post (Omniva)-le.

Hinnapakkumise päringust loobumiseks pärast päringu taotluse esitamist edastage loobumise kohta e-kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

Päringuid töötleme tööpäevadel 8-17 esmaspäevast reedeni.

 

  Refresh Captcha  
 

Mg2+Longlife Filter  - pikaajaline filter

 
BWT tootevahemik sisaldab valikut kasseti standard detaile filtreerimissüsteemidest kannufiltri mahutavus on kuni 120 liitrit.
 


Täitekassetid on komplektis kolme täitekottiga - need sobivad suurepäraselt keskkonnasõbralikele ja kokkuhoidlikele tarbijatele.

Esiletõstetud

Mg2+ technoloogia annab parema maitse veele.

Eelfiltreerimine: Peen filtreerimiseelne võrk takistab suuremate osakeste sisenemist filtrikandjale.

Aktiivsüsi: Peened aktiivsöe graanulid pakuvad tohutut filtreerimispinda ja toimivad nagu magnetid, tõmmates veest välja kloori ja muid orgaanilisi aineid.

Iooni vahetus: Ioonivahetusvaigu helmed meelitavad katlakivi moodustavaid aineid ja raskmetalle, sealhulgas pliid ja vaske.

 

Tehniline informatsioon

Väline korpus: PP

Filtri materjal:  Aktiivsüsi, Patenteeritud Mg2+ iooni vahetusvaik

Sobib 2.5 ja 2.7 liitristele (BWT) kannudele. Kasseti tööiga on 28 päeva või 120 liitrit

Mõõtmed: 264 x 114 x 287 mm

Mahub kannudesse, mis võtavad Brita Maxtra TM

Tee hinnapäring