Valge 2.7 liitrine kann

Hinnapäring - veefilter

Sa saad nüüd hinnapäringuga alustada allpool olevas vormis.

 

 Andmete saatmisel veendu, et oled andmeväljadel sisestanud õiged andmed ja täidetud andmed käivad Teie või Teie esindatava kohta. Andmete saatmisel nõustud, et Mativesi Group (Mativesi OÜ ja Veetehnoloogia OÜ) töötleb hinnapakkumise moodustamiseks ja esitamiseks Teie esitatud isikuandmeid ning võib käesolevas hinnapakkumise küsimise vormis toodud kontaktandmetel võtta Teiega kontakti. Samuti annad käesolevaga nõusoleku, et valides transpordi meetodi "Omniva pakiautomaat" võime edastada transpordiks vajaliku informatsiooni tellimuse täitmiseks AS Eesti Post (Omniva)-le.

Hinnapakkumise päringust loobumiseks pärast päringu taotluse esitamist edastage loobumise kohta e-kiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. .

Päringuid töötleme tööpäevadel 8-17 esmaspäevast reedeni.

 

  Refresh Captcha  
 

2,7-liitrine mineraalveekann koos filtriga

 Tänu Best Water Technology patenteeritud Mg2 + tehnoloogiale on BWT mineraalveekann esimene ja ainus filtrikann, mis mitte ainult ei filtreeri kraanivett, vaid ka mineraliseerib seda magneesiumiga. Atraktiivselt ja ergonoomiliselt kujundatud meie 2,7-liitrisel kannul on tänapäevane, värske ja silmatorkav välimus, mis on ühtlasi nii praktiline kui ka silmale meeldiv.

Eemaldab sisse valatud kraaniveest raskemetallid, kloori ning lubja. Lisab vette magneesiumi katioonid.

Toome esile parimad omadused:

◾ Ohutu pesta nõudepesumasinas (välja arvatud kaas, mis sisaldab elektroonikat).

◾ Hõlpsasti juhitav elektrooniline indikaator - ekraanil kuvatakse meeldetuletust, millal filtrit vahetada. Võimalik arvestada vahetust aja ja veekoguse - liitrite järgi.

◾ Lihtne paigaldada - sobib ilusti enamikesse külmkapi ukse riiulisse.

◾ Lihtne täita - vaevatu, pritsmeteta uuesti täitmine, ilma et oleks vaja kaant eemaldada.

◾ Täitke ja valage - tänu tihedale kaanetihendile saate kasutada juba esimest klaasi magneesiumiga täiendatud vett peaaegu kohe pärast täitmist.

Valget kannu müüakse koos ühe filtriga

 

Tehniline info

Kaas ja käepide: Plastikust

Kannu ja lehtri tüüp: SAN

Sobib BWT LONGLIFE Mg2 + kassett

Kasseti eluiga: 28 päeva või 120 Liitrit

Mõõtmed: 264 x 114 x 287 mm

Kogumaht: 2.7L

Filtreeritud vee maht: 1.5 Liitrit

Toote kaalsealhulgas kassettiga 0.88 Kg + / - 0.2 Kg

Tee hinnapäring